Za kytičkou lučních kopretin.

30. květen 2013 | 08.08 |

Ještěd na konci května  Jestlipak už nad dolinou kvetou kopretiny?  To mi blesklo hlavou, když jsem jich včera u "rehábka" v trávníků pár zahlédla.  Musím, musím, chci se tam podívat, poháněla mne posedlost, chtěla jsem vidět rokvetlou louku, tak jako tenkrát, když tam kopretin bylo jak naseto, sem tam mezi nimi červený jetelíček a modrý zvonek, sluníčko svítilo, to byl nádhera ! Jo, to bylo tenkrát, a co bylo včera ?

Sluníčko schované, z mraků na nás jen párkrát mrklo a dost ! Nevadí, nemusí všechno být podle přání, stačí když dojdu na místo a koberec kopretin uvidím.  Nic, ani jedna jediná na louce nebyla, jen k lesu blíž jsem se dostala a rozkvetlou jeřabinu viděla, tu co je na podzim červenými korálky pokaždé obsypaná, nikdy ji nepřehlédnu....

Matěj šel se mnou, měla jsem doprovod, tak jsme se cestou kochali spolu, mamince do vázy natrhal jetelíček a k tomu trochu kontryhele, i bez té kopretiny byla kytička hezká.

A  tak možná jindy, někde na louce, zase uvidím kopretiny.......

nad dolinou 1

jeřabina

rozrazil

Místo kopretin vítal nás rozrazil...

potůček

Jak potůček běží od lesa  dolů, to jsme se také podívali....

moje potěšení

A pak také přes plot, do mojí zahrádky...

dřevitá pivoň s azalkou

pivoňka

Květ dřevité pivoně, škoda, že  tak brzo odkvétá...

štědřenec

A Matějův štědřenec - co jsem mu tu malou sazenici vysadila v den, kdy se narodil. Matěj jde poprvé do školy a i štědřenec poprvé kvete!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Za kytičkou lučních kopretin. newold®blbne.cz 30. 05. 2013 - 12:34
RE(2x): Za kytičkou lučních kopretin. adil 30. 05. 2013 - 12:59
RE: Za kytičkou lučních kopretin. mi-lada 30. 05. 2013 - 20:32