A jedeme dál, tak nějak všedně...

26. únor 2013 | 23.21 |

Opravdu, tak nějak všedně, prostě nic moc. Už druhý den se u nás drží mlha, mlha jak na Blatech, nestoupá, neklesá, prostě jen si líně leží.kapky na stříbrňáku A to prý v Turnově bylo dnes slunko, k nám se mu přes Ještěd nechtělo. Venku už jen na nule a to co v sobotu nasněžilo pomalu taje. Ještě v sobotu, po tom masopustu, vytáhli hoši z kůlny frézu na dvorek, aby mu od sněhu pomohli. Kdyby to bylo jenom na mně, tak by mi stačilo jen cestičku proházet, od domu k brance, od domu do kůlny ke slepicím, to je také docela kousek, ale tahle technika, to je vymoženost, přímo k nezaplacení  ! Konec fyzické dřině, když  se tu musí prohazovat  větší plocha.  A Matěj přehodil v odpoledni jen šat, a  z loupežníka Taraby byl zas tátův pomocník.

loupežník Taraba

jdeme na sníh

Tak tatíí, kde to vázne ? Slíbil jsi mi, že si to můžu vyzkoušet !

také to umím

Ono to jede samo, to je paráda ! Vidíš, že mi to taky jde....

jde mi to

Kluci mi ve školce nebudou věřit, až jim o tom budu vyprávět. Řeknou, že kecám, ale já nekecám, můžou se kouknout, že jsem to já

To bylo ještě malé ohlédnutí za sněhem štědrou sobotou. Neděle utekla, tak nějak všedně, v pondělí jsem hlídala Kryštůfka. Dnes jsem okoukla ten můj binec ve skleníku a v kůlně si přepařila zeminu. Semínka rajských a také pár paprik už jsem si dala na vlhký hadřík naklíčit. Musím to stihnout podle plánu, nechci se na to vykašlat. Než odejdu pod pilku do špitálu, chci vidět v truhlíku už vzešlé sazeničky, alespoň s prvními lístky....zítra ta semínka do truhlíků dám !

skleněné perličky

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: A jedeme dál, tak nějak všedně... inenaso 27. 02. 2013 - 06:34
RE: A jedeme dál, tak nějak všedně... jilda 27. 02. 2013 - 10:59
RE: A jedeme dál, tak nějak všedně... newold®blbne.cz 28. 02. 2013 - 08:11