Smích léčí.

26. leden 2011 | 20.47 |
› 

Probudil se opilec ráno na ulici s obličejem na mříži kanálu. Chytne se mříže, začne s ní lomcovat a zoufale křičí: "Lidičky, proboha, za co tady sedím !?"

Do drogerie vstoupil muž a hned ve dveřích se ptá:  " Která z vás nerozezná zubní pastu od lepidla?"  Všechny prodavačky ztuhly a on na to:  "Děvčata, klídek, jdu vám jen stotisíckrát poděkovat, konečně mám doma úplný klid !"

"Miláčku, slib mi, že až umřu tak mě necháš spálit a můj popel rozsypeš po naší zahradě..."  - "No to víš že jo !!  Zvedne se vítr a mám tě znovu v kuchyni..."!!!

Jeden manželský pár přišel na výletě ke studni splněných přání. Manžel se naklonil a hodil dolů minci.  Žena si řekla, že to také zkusí. Avšak příliš se naklonila, přepadla přes okraj a utopila se. Manžel chvíli strnule stál, pak se jen usmál a pravil:  "Jejda, ono to fakt funguje !"

Stěžuje si starý pan Vopička na manželku:  "Nevadí mi, že kouří moje cigarety, pije moji slivovici a sebere mi důchod. Ale když se na mě u oběda směje mýma vlastníma zubama, tak to už je moc!!!"

Ptá se doktor dědy:  "Jak teď slyšíte s tím novým naslouchadlem?  - "No, výborně, pane doktore ! Co ho mám, už jsem třikrát musel měnit závěť."

Baví se dva policajti:  "Dal jsem si včera udělat  IQ test." - "Jo ? A jaký byl výsledek?" - "Chvála  bohu, negativní !"

A jeden pravdivý nakonec.

Pepíček se ptá Mařenky:  "Mařenko, chceš si hrát na doktora?"  Mařenka: "Chci !" Pepíček:  "Tak mi dej 30 korun !"

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Smích léčí. nena 26. 01. 2011 - 22:14