Kocour myšilov a něco navíc....

14. říjen 2015 | 14.45 |

Ten náš Fido nezahálí, snad každý den si venku s nějakou myšičkou pohrává, aby ne, když okolní rajón je tak rozsáhlý. A tak rád by se pochlubil, koukej, zase jsem jednu chytil, mnohdy před práh nějakou přinese a já :   "Fidouši fuj, co to sem taháš !"  a odháním ho od dveří.  Tedy myškou bych být nechtěla, ta  má osud zpečetěný když se Fido přičiní.  A i když přišel o ocásek a také o to, nebýt se vším všudy "kluk", vůbec mu to nevadí. Žádné líné povalování a venku je neustále ve střehu.

Fido

Fidi s myškou

Hele, koukej myš jsem chytil, chvíli si s ní pohraju! 

kocour a myš

Nemám myši vůbec ráda, kdo by také měl  !  Pod zemí v úrodě dokážou divy,  brambory, mrkev i řepa jim chutná, a kdoví co ještě.... Mrkev jsem nechala na záhoně co nejdéle to šlo. Po nedělním mrazíku jsem ji vytahala a ejhle, ani jedna ožraná !

mrkev

Fidouš se činil, mrkev mi hlídal a žádnou myšku do ní nepustil.  Fakt je to "pracant" nelení a i na nedaleké louce se snaží, ale já už to vím, je to jeho hobby. I já se svým koníčkem zápolila, když nás ten náhlý mráz   zaskočil.  No, ještě mám něco jiřin v zemi, také dosny jsem nevyndala, dneska pro změnu prší. Nebudu zoufat, jak bude, tak bude...

cibule

Snažila jsem se podle svých možností, něco málo se mi i povedlo, i když v létě bylo hodně sucho.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Kocour myšilov a něco navíc.... newold®blbne.cz 15. 10. 2015 - 09:26
RE(2x): Kocour myšilov a něco navíc.... adil 15. 10. 2015 - 15:02