Jen tak, pro zasmání....

26. srpen 2015 | 08.01 |
› 

Přehrabovala jsem tu haldu letáků, není týdne, aby naše schránka zela prázdnotou, bývá v ní letáků všeho druhu. Holt jsme tu součástí většího města, kde se markety předhánějí, jak nalákat co nejvíc zákazníků. Občas mě napadá, že ty náklady také něco stojí a že to velké množství papíru k tomu použité většinou skončí ve sběru, aspoň tak je to u nás doma. Matěj má možnost  soutěžit o prvenství, kdo z dětí nejvíc papíru do školy přinese. Samotný výtěžek pak putuje na dobrou věc, tak aspoň něco.... Jak jsem nakoukla do letáku Kauflandu padly mi do oka vtípky v něm zveřejněné a tak jich tu pár tlumočím, jen tak, pro zasmání.....

Majitel vily se vrátil z dovolené a nejenže našel vykradený byt tak na tabulce na vratech s nápisem "Pozor zlý pes" bylo navíc připsáno :  "Nepomlouvejte toho psa !"

"My v cizině jíme jen naši národní stravu !"  "No, my si taky sebou vozíme konzervy ."

Dvě ženy se baví o právě strávené dovolené.  "Tak co, jak ses měla u moře ?"  "Ále, ani se neptej. Měla jsem sebou úplně zbytečné věci. " Prosím tě, co například?"  "No, manžela, děti....."

"Přes léto u moře se ti nějak pěkně zakulatily tváře.  To vám tak dobře vařili ?"   " Ani ne, jen jsem musel nejmíň třikrát denně nafukovat matrace...."

" Rozhodl jsem se strávit dovolenou v nějaké zaostalé zemi.  A tak jsem nakonec zůstal doma ."

I já si svou celoroční dovolenou užívám jenom doma a vůbec si nemyslím, že jsem v zaostalé zemi, držím se starého rčení - VŠUDE  DOBŘE,  DOMA  NEJLÍP !

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře