To jsou mi věci !

27. leden 2015 | 18.18 |

Možná to také znáte - nutně potřebujete něco najít, a ono to nikde není i kdyby jste to doma převrátili naruby. Tak od začátku - takové hledání jsem si včera patřičně užila. Máme bezvadný vysavač, je vážně výkonný, ale uvnitř se přetrhl takový řemínek, který tu výkonnost snížil.  Prý byl v krabici náhradní, svorně tvrdili  muž i syn. A kde je krabici konec, cožpak vím?  Je u nás zvykem, že já o všem musím vědět, co se kam kdy uložilo, někdy si říkám, to abych měla hlavu jako pátrací balón je těžké si úplně všechno pamatovat, leda, že bych si kartotéku zavedla ?   Jo, účtenku jsem měla uloženou, ale nikoliv ten řemínek. Přiznám, že jsem podezřívala muže, že ho někam sám odložil a už to sám ani neví. A jak jsem tak všemožně hledala a nenašla ho, našla jsem ale toto:  Multipurpose toilet paper.  No, to jsou mi věci, kde se tohle u nás vzalo? Zábavné čtení a příjemné utření ! Tedy to byl jistě nějaký dáreček od příbuzného vtipálka - prostě Víceúčelová toaletní tiskovina a navíc ještě v malém knižním provedení. Ale nechybí ani jeden list, přece jen jsou na nich nad písmenky háčky, tak co kdyby....

Tak jsem nakoukla dovnitř a něco sem dám, ať se taky pobavíte !

"Náš nový soused je velkým milovníkem hudby." "Opravdu? A proč si to myslíte ?" "Když jsem včera cvičila na housle, rozbil nám cihlou okno, aby mě lépe slyšel."

"Jean, má WC dvoukřídlové dveře ?" "Ne, sire." "Tak to jsem byl zase asi ve skříni !"

"Proboha, co to v tom kanále lovíte ?" "Ani se neptejte !" Už jsem zase vylila vaničku i s dítětem."

"Pane doktore, jsem nějaký špatný na nohy. Můžete mi něco předepsat ?" "Napíšu vám šaratici, ta vás prožene !"

"Já z té diety už nejspíš hlady šilhám..." "Jak to myslíš ?" "No, koukám do kalendáře a vidím obě neděle ve středu."

"Mami, v té houbové polévce nebyla žádná houba !" "No a ? Viděla jsi snad v ruském vejci Rusa ?"

"Nejšťastnějším chlapem na světě mohl být jen Adam."  "Proč myslíš?"  "Byl jediný. Eva mu nemohla vyčítat, že si mohla vzít lepšího, krásnějšího, pracovitějšího..."

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: To jsou mi věci ! newold®blbne.cz 28. 01. 2015 - 08:17
RE: To jsou mi věci ! kerria 28. 01. 2015 - 12:30