Já mám za ušima....

26. leden 2015 | 00.17 |

v kapuciUž jsem se jednou představil, ale ještě se tu připomenu - jsem kocour Fido, a že mám "za ušima" to u nás doma už všichni poznali. Někdy je mám doslova "na háku".... No řekněte, co mám taky doma celé dny zavřený dělat ? A že jsem hravé a zvědavé kočičí mládě a všechno chci prozkoumávat, copak se na mě může  za to někdo zlobit? Já vím, v tom útulku to bylo jako ve vězení, uvnitř k životu pro malé kočičí bezdomovce  jen to nejnutnější, tam jsem nemohl nic objevovat, jenom se proběhnout ve výběhu a dost ! Tak teď to doháním jak jen můžu a ještě jsem všechno nevyzkoušel, a já bych tak chtěl, moc bych  chtěl...Na okno nemůžu, jsou tam kytky i záclona by mě lákala, už jsem to zkoušel ale panička prstem zahrozila a hodila mi na zem papírovou kuličku. Jo, to já rád, když si ji packou můžu po podlaze honit a zahrát si malý fotbálek. Ale jediný hráč na hřišti? - to za chvíli omrzí !

Jo, tuhle mě něco zaujalo, tam za sklem se něco hýbalo, a panička na mne - Fíďo, co to tam provádíš? Jedeš dolů !!  A já se chtěl jenom zblízka podívat a to se mi stejně podařilo. Jo, když nechci poslechnout má na mě osvědčenou fintu, tu já už znám.Takovou věcičku, prý tomu říkají rozprašovač, co se s ním rosí ty protivné kytky, které  mi na okně překážejí, a jen na něj sáhne  mizím hned dolů, já tu jemnou sprchu  nemám moc rád.

zvědavej jsem dost

Šup,už jsem nahoře, , musím nenápadně !

u akvárka

A co je tam nahoře, musím se taky kouknout !

kde jsou ryby

A doprčic, je to zakrytý, nebude z toho nic, ani packu tam nestrčím, jaká škoda...!

No,jo, zase to stejné, čemu už rozumím - Fíďo, mazej dolů !  No, jo když mně se zrovna teď nechce, jen až vezmeš do ruky rozprašovač

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Já mám za ušima.... inenaso 28. 01. 2015 - 06:35
RE: Já mám za ušima.... kerria 28. 01. 2015 - 13:06
RE: Já mám za ušima.... intuice 05. 02. 2015 - 17:08