Trochu vánoční inspirace.

10. prosinec 2013 | 15.04 |
› 

Kam oko dohlédlo, všude bylo nasněženo, a díky té čistě bílé, bylo viditelno i za noci .Jo bylo, jenom o víkendu....Snížek je v tahu, zem je zas promočená, mlha se po kopcích válí, to počasí je ale bláznivé .....!

Už přemýšlíte, jakou radost a komu pod stromečkem udělat? Jo, dárky, a dárečky.......ne vždy je to splnitelné, ne vždy je to snadné....

Povídají si dva kamarádi, co svým ženám dají k Vánocům. "Já jsem právě koupil mé ženě kožich"- povídá jeden. "Jo, a kde ho máš?"  No, právě, nechal jsem jí ho poslat na dobírku!"

V obchodním domě zastaví zákaznice prodavačku: " Poraďte mi, prosím, chtěla bych manželovi pod stromeček koupit pěknou kravatu. Ale takovou, která mu zvýrazní oči."  Prodavačka odpoví:  "Ani nemusíte moc vybírat, každá kravata mužskému zvýrazní oči, jen mu ji musíte víc utáhnout !"

"Karle, viděla jsem moc pěkný mobil. Kup mi ho k Vánocům !"   "Víš co takový mobil stojí? To nemáš nějaké jiné přání?"  "Jo, mám ! Abys už přestal chlastat!" Nato se  manžel ke své ženě hned otočí a ptá se:  "Růžo, a chceš ten mobil i s nabíječkou...?"

Jeden zákazník kupuje jako dárek kompas. Prohlíží ho a ptá se, proč je na druhé straně kompasu zrcátko.  "No, to je přece jasné, když zabloudíte a ten kompas otočíte, hned budete vědět, kdo za to může..."

"Hele, Béďo, o mých problémech jsme si toho řekli už dost. Pro změnu si promluvme zase o tvých problémech. Co mi letos koupíš k Vánocům...?"

Vrátí se Franta notně znavený z předvánočních nákupů domů a hledá v kapse peněženku. Místo ní tam najde kartičku a na ní jen malý vzkaz:  Veselé Vánoce  Vám přejí kapsáři ! 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Trochu vánoční inspirace. mi-lada 10. 12. 2013 - 16:21
RE: Trochu vánoční inspirace. inenaso (nena) 10. 12. 2013 - 20:31
RE: Trochu vánoční inspirace. jarmila* 27. 12. 2013 - 13:41