Jedna veselá sobota.

1. říjen 2013 | 09.38 |

Na ten den jsem se těšili už pár dní předem, byli jsme nedočkaví, jaké to bude, když se nám jedna sestřenice vdává.  Já, Kryštůfek, jsem se taky snažil moc nezlobit, chtěl jsem mít taky nějakou kravatu, jako měl Máťa. Jo, babča mi nutila motýlka, že mi prý bude slušet, pořád říkala, že i Karel Sch. ho nosí, a ještě někteří slavní, co bývají v televizi...Ne, já chtěl kravatu, jako Máťa, tak jsem nezlobil, a nakonec přece jen byla !  Jedeme velký kus cesty do neznáma, na nějaký Liškův Mlýn, nedaleko Orlíka. I sluníčko nám přálo,no, všichni se veselili, a nám se to všechno moc líbilo .......!

Liškův Mlýn

Když jsme přijeli na místo padala mlha, ale sluníčko brzy vykouklo. Hurá, tak i venku můžeme skotačit, mají tam houpačky, skluzavku, to bude fajn !

přijeli jsme na svatbu své ses

Tak jednu fotečku na památku a jdeme se převléknout....

malí svatebčané

Jsme malí svatebčané, a kde je ta nevěsta ?

dva gentlemani

Jééé, takový dlouhý šaty, ať si je neumaže, tak jí ten konec raději ponesem.... No, všechno jsme pak viděli a slyšeli, jak si venku, na ozdobeném trávníku, ženich s nevěstou řekli ANO, jak jeden druhému navlékl prsten, jak si dali před všemi pusu, jak byli všichni veselí....

kapelo hraj

A když dva muzikanti měli přestávku, pustili nás k bubnům.  Pravé velké bubny, to vám byla paráda ! Musíme to využít....

a že nám to jde

A že ná m to šlo !

je tu veselo

Jo, bylo veselo uvnitř, bylo veselo venku, bylo to bezvadný !

Adélka s Emičkou

a jedééém

Všichni si to užili, bez karambolu, na skluzavce nám bylo dovoleno jezdit i s kravatou !

zvědavý

A stihli jsme všechno, občas taky kouknout, jestli někdo už neleží pod stolem.

copak se tam děje

No, pod stolem nikdo neležel, žádnou ostudu neudělal, a večer, my děti, padly ke spánku notně znavené, aby ne, nevšedních zážitků jsme měly moc !

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Jedna veselá sobota. tales 01. 10. 2013 - 17:07
RE: Jedna veselá sobota. irena s. 03. 10. 2013 - 20:09
RE: Jedna veselá sobota. newold®blbne.cz 04. 10. 2013 - 10:38
RE: Jedna veselá sobota. jarmila* 08. 10. 2013 - 11:46