Jak jsem si poradila...

8. srpen 2013 | 19.45 |

vrcholová vyhlídkaMám jedny oblíbené boty, takové ty botasky, levně koupené u šikmookých obchodníků, velice pohodlné, však jsem se v nich něco už nachodila. A v jednom parném dni na Ještědu jsem je na nohou zrovna měla. A jak si tak na vrcholu šlapu po nerovném kamenitém terénu, ještě za pomoci holí, tak jsem o nějaký výstupek botou zavadila.  Ó jé, koukám, že tím se mi na špičce podrážka odlepila, co čert nechtěl zrovna tady, no to je nadělení...!

Možná se nesluší v mém věku žvýkat -rozumějte žvýkačku, ale proč ne ? Vždyť i v těch reklamách ji dentisté doporučují...Tak i já ji do pusy občas strčím, a na tom Ještědě jsem ji naštěstí měla. Tak mi hned spásná myšlenka prolétla hlavou -hele, když máš tu žvejkačku tak akorát připravenou, třeba jak lepidlo poslouží ti... Věřte, nevěřte, ono to fungovalo ! Pod odchlíplou podrážku jsem ji hned dala, pěkně přišlápla, no uvidíme...Po celou dobu držela fest, tak jsem si výlet nezkazila, ale pod nohy jsem potom raději koukala, abych zas neškobrtla.

No a co teď ? Jasně že ty boty nevyhodím, a místo žvýkačky slepím je lepidlem, ať to je snadnější, tak asi vteřinovým...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Jak jsem si poradila... tales 08. 08. 2013 - 20:33
RE: Jak jsem si poradila... kerria 08. 08. 2013 - 21:04
RE: Jak jsem si poradila... mi-lada 09. 08. 2013 - 21:26
RE: Jak jsem si poradila... hospodynka 12. 08. 2013 - 17:06