Nevšední zážitek.

22. duben 2012 | 21.27 |

před koncertemSpolek přátel naší obce tuto sobotu pořádal jednu svou další akci, která tak jako všechny ty předešlé , byla ve prospěch potřebných oprav toho našeho kostelíku. A taková historická památka, jakou  malý kostelík sv. Vojtěcha je, určitě za to stojí. Program venku už od rána, pro děti, pro dospělé, dokonce i slavnostní mše k příležitosti svátku patrona kostela se sloužila. Na závěr těch poutních slavností byl pod klenbou kostela koncert  libereckého ženského sboru Cantemus, který zde zpíval již několikrát.

 Tentokrát byl vzácným hostem  sólista Národního divadla  pan Luděk Vele.

Jeho nádherný hlas se v malých prostorách  zvučně rozléhal, všichni nehnutě poslouchali, byl to skutečně nevšední zážitek....

z koncertu

kostelní okno

zpívá Luděk Vele

věžička kostelíku

Malé ohlédnutí cestou k domovu.

u potoka

A tady je náš potůček , právě v místech u kostelíka poslušně usměrněný, to nahoře pod lesem klikatí se, a  ve  vsi i dole se v zátočinách vine.

bezohledně

A o kousek dál od obrázku předchozího jsem si smutného smrčku všimla. U koho asi byl před časem světýlky ozářený, kdo se z něj radoval jenom krátce, kdopak ho do vody hodil ? Člověče neznámý, měl by ses stydět, copak se tohle dělá ?

koberec sasanek

Ještě cvaknout koberec sasanek u potoka, tomu přece jen neodolám....

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Nevšední zážitek. inenaso 23. 04. 2012 - 19:58