I to se může stát...

12. leden 2011 | 22.44 |
› 

Přijde pan Novák pozdě večer domů a rozkřikne se na manželku:  "Kvůli tobě jsem doteď  tvrdnul na policii !  Taková blbost, dát vkladní knížce heslo  PENÍZE NEBO ŽIVOT, no to mohlo napadnout jenom tebe !!

Postarší manželka vyvíjející enormní snahu vypadat mladší povídá :  "Drahý, myslíš, že bez podprsenky vypadám o něco mladší ?"  Manžel se podívá přes noviny a odpoví:  "Ano, zlatíčko, vyrovnalo ti to vrásky v obličeji..."

Manžel odjíždí na služební cestu a doma se loučí s manželkou:  "Měj se tu dobře a ne abys mi byla nevěrná ! "    "Jen se neboj, takové věci mě napadají jen když tě vidím!"

Říkala žena manželovi, když se vrátil domů z práce:  "Představ si, byl tu nějakej chlap a ptal se jestli náhodou neprodáváme osla ".  "Kretén jeden,....co jsi mu na to řekla ?"  " No, že ještě nejsi doma ..."

Rozčiluje se manželka jednoho motoristy :  "To tvoje autíčko dostalo botičky už třikrát, a já abych pořád chodila v těch rozšmajdanejch křápech !! "

Ptá se sousedka sousedky :  "Jak poznáš kdy se máš dát do velkého prádla ? Těm předpovědím počasí se moc věřit nedá..."   "Ty já ani neposlouchám, mám vlastní barometr. "    "Jó ? Že jsem ho u vás nikdy neviděla ?"    "Ani jsi nemohla " - hihňá se sousedka - když ten můj ještě ráno spí kouknu se pod peřinu. Když mu leží nalevo tak bude pršet, když napravo, tak bude pěkně svítit sluníčko."    "A co když stojí"?  " Tak kašlu na prádlo..."

probouzí de den

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: I to se může stát... nena 13. 01. 2011 - 07:13
RE(2x): I to se může stát... adil 13. 01. 2011 - 13:45
RE: I to se může stát... jarmila 13. 01. 2011 - 17:00